Блог
Вітаємо ! Ми раді бачити Вас ! Тут Ви зможете знайти цікаві корисні статті, новини компанії та поради. Приємного читання.
Підпишіться на наш блог

Наш блог

ТЕХНІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ДОПОМОГИ ПТАХІВНИЦТВУ: ВІД ВЕНТИЛЯЦІЇ ДО САНТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ

В одній з минулих статей ми вже коротко розповідали вам, які існують напрямки для оптимізації господарювання у галузі птахівництва та технічні можливості для цього. А цього разу розкриємо тему більш детально та розповімо, як саме у реалізації таких можливостей вам може допомогти компанія VADA.
Два роки тому прес-служба Антимонопольного комітету України озвучила висновок, що птахівництво в Україні є найбільш динамічною галуззю тваринництва. На сьогоднішній день згадана тенденція лише посилюється, а значить – є великий попит на продукцію, яку пропонує ця сфера. Водночас, збільшується і конкуренція, оскільки зростає обсяг можливостей для автоматизації та кращого технічного оснащення у приміщеннях, де утримується поголів’я птахів.
Серед причин динамічного розвитку галузі птахівництва представники Антимонопольного комітету назвали:
  • швидке відтворення поголів’я;
  • найменші витрати матеріальних засобів, якщо співставляти з іншими сферами, котрі спрямовані на постачання м’яса;
  • невеликі затрати людської праці, котрі припадають на одиницю виробленої продукції.
А якщо до цих факторів додати те той аргумент, що якісне технічне забезпечення дозволяє підвищити рентабельність птахівництва у суттєвій мірі, воно стає привабливою галуззю господарювання, навіть попри велику конкуренцію.
Компанія VADA пропонує в цьому напрямку технологічні рішення та устаткування для кліткового та підлогового утримання птахів, їх годівлі й напування, айцезбору, обігріву, охолодження, вентиляції та забезпечення цілого ряду інших потреб. Ми пропонуємо комплексне технічне оснащення пташників, яке дозволяє забезпечити поголів’ю птахів необхідні умови утримання. Це зменшує ризик впливу несприятливих факторів та захворюваності, що дозволяє уникнути збитків.
Працюючи над оснащенням кожного конкретного об’єкта, ми реалізуємо свою стратегію в трьох напрямках:
  1. підбираємо максимально рентабельні технічні рішення з урахуванням особливостей об’єкта;
  2. не просто постачаємо обладнання, а дбаємо про його взаємну інтеграцію з уже існуючими системами задля злагодженого функціонування усіх елементів;
  3. забезпечуємо оперативний та якісний сервіс.
Такий підхід показує свою ефективність на практиці та допомагає оптимізувати господарювання у сегменті птахівництва до оптимального та комфортного формату.
Блог
Made on
Tilda