Блог
Вітаємо ! Ми раді бачити Вас ! Тут Ви зможете знайти цікаві корисні статті, новини компанії та поради. Приємного читання.
Підпишіться на наш блог

Наш блог

СВИНАРСТВО У СУЧАСНИХ УКРАЇНСЬКИХ РЕАЛІЯХ: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ВИКЛИКИ

Свинарство історично вважається перспективною галуззю господарювання, оскільки воно дає можливість одержувати м’ясо, сало, шкіру і щетину від свиней, котрих утримує підприємець. Це товар, який користується стабільним попитом, а тому заходити з ним на ринок є гарним рішенням. Так ви долучаєтеся до тієї ніші господарської діяльності, котра забезпечує стабільні потреби населення у якісній продукції, яку дає тваринництво. А значить – вам не потрібно тестувати попит, а залишається тільки запропонувати своїм клієнтам продукт достатньої якості.
           Перспективи свинарства
У загальному виробництві м’яса свинина відіграє ключову роль. Це явище цілком пояснюване наступними причинами:
  • багатоплідність свиноматок;
  • скоростиглість;
  • велика забійна вага;
  • відносно незначна кормова витрата, котра робить цей бізнес рентабельним.
Окрім цих переваг організаційного характеру, важливо відзначити і високу якість самого м’яса, котре забезпечує йому заслужений попит серед споживачів. Свинина є майже вдвічі більш поживною, аніж баранина і яловичина. З огляду на ці переваги свинарства як галузі та свинини як продукту, стає цілком очевидно те, чому усе нові й нові підприємці починають свою господарську діяльність у цій сфері.
           Виклики перед галуззю
З огляду на те, що свинарство як галузь приваблює багатьох суб’єктів господарювання, росте пропозиція. Іде активна конкуренція за увагу споживача та його вибір. А ще – покращуються технічні можливості для оптимізації цієї справи. Виграє той, хто вміє адаптувати власний бізнес під об’єктивні сучасні реалії, тримати руку на пульсі подій та тенденцій. Якщо ви хочете бізнес, який просто функціонує, традиційних способів його ведення може бути достатньо. Якщо ж вам потрібен бізнес, який упевнено обходить конкурентів, варто дбати про його оптимізацію, відповідно до сучасних моделей та принципів господарювання.
До прикладу, вагому роль відіграє технічне оснащення, котре дозволяє покращити умови утримання та годівлі поголів’я свиней. Можливе також використання технологічних рішень, спрямованих на поліпшення умов вентиляції та обігріву приміщень. Не останню роль також відіграє процес автоматизації, спрямований на економію людських ресурсів.
Якщо вас цікавить можливість запровадити такі технологічні інновації на рівні свого бізнесу, ви можете звернутися до компанії VADA. Ми спеціалізуємося саме на цій сфері та з радістю допоможемо вам вирішити ряд організаційно-технологічних завдань, спрямованих на оптимізацію вашої справи у галузі свинарства.
Блог
Made on
Tilda