Блог
Вітаємо ! Ми раді бачити Вас ! Тут Ви зможете знайти цікаві корисні статті, новини компанії та поради. Приємного читання.
Підпишіться на наш блог

Наш блог

ЛІНІЇ ГОДУВАННЯ ТА НАПУВАННЯ ДЛЯ ПТАХІВНИЦТВА

Лінії годування та напування для птахівництва

Сучасна технологія вирощування птиці складається із багатьох нюансів. Один із них: використання автоматизованих ліній для годівлі та напування бройлерів, курей-несучок.

Переваги використання автоматизованих ліній для годівлі та напування птиці

Використання сучасних ліній для напування та годівлі птиці ComfortLine 2.0 та інших моделей від німецької компанії LUBING дозволяють:

● зекономити час та трудовитрати на напування та годівлю птиці;

● покращити параметри мікроклімату, зменшивши пилове забруднення;

● оптимізувати показники конверсії за рахунок зменшення втрат корму при роздачі;

● вводити лікарські препарати або профілактичні добавки через автоматичну систему для гарантованого ефекту споживання добавки тваринами.

Обладнання дозування води та корму запускають на другу добу після посадки птиці. При монтажу ліній напування слідкують, щоб ніпельні поїлки були на рівні голови курчатка, поступово підіймаючи лінію разом із темпами росту птиці.

Аби дізнатися більше про переваги ліній для годівлі та напування птиці, телефонуйте нашим менеджерам. Фахівці допоможуть підібрати оптимальні варіанти обладнання для вашої ферми, враховуючи специфіку виробництва, розмір поголів’я та ваш бізнес цілі.
Блог
Made on
Tilda