Інверторний перетворювач напруги FDIK Pure Sine Wave Inverter 12V/220V 3000 W з чистою синусоїдою

FD12V3000W
11850,00
грн.
Інвертор FDIK 3000W 12 — 220 В чистий синус призначений для отримання змінної синусоїдної напруги 220 В частотою 50 Гц із постійної напруги акумулятора 12 В. Тепер можна в будь-якому місці вільно користуватися електроприладами на 220 В, приєднавши їх через інвертор до акумулятора.

Постійна потужність інвертора 1500 Вт, пікова потужність інвертора 3000 Вт.

Форма вихідної напруги — чиста синусоїда. Така напруга необхідна для живлення пристроїв із досить чутливою електронікою (котли опалення, медичне обладнання, вимірювальні та лабораторні пристрої, аудіотехніка), а також усіх електроприладів, у яких є інтегровані мікросхеми, плати та чипи. Якщо різко подати на такі пристрої сильну напругу (аппроксимована синусоїда), то через протікання великих імпульсних струмів різко зменшиться термін експлуатації пристроїв, у багатьох пристроїв знизиться їх продуктивність, окремі пристрої не зможуть працювати, для деяких пристроїв це призведе до їхнього виходу з ладу.

Інвертор напруги має вбудовані захисту: від КЗ, від перевантаження, захист від перегрівання, захист акумулятора, захист від підвищення напруги живлення, режим енергоощадження, гальванічну розв'язку, запобіжники за входом. Допускається робота приладу на будь-яке навантаження — активне, індуктивне, ємнісне з дворазовим навантаженням до 2 секунд.

Інверторний перетворювач напруги має вентиляторну систему примусового повітряного охолодження. Вентилятор вмикається, коли температура корпусу перевищує 45 градусів, тобто цей інвертор працює безшумно, на відміну від моделей, де вентилятор працює постійно.

Інвертор може працювати за низьких температур повітря навколо (від - 20 до + 60 градусів за Цельсієм).

Характеристики:
Вхідна напруга: DC 12 В (9.5-15.5 В)
Вихідна напруга: AC 220 В
Вихідна потужність постійна: 1500 Вт
Вихідна потужність пікова: 3000 Вт
Споживання без навантаження: ~ 5 Вт
Вихідна частота: 50 Гц
Форма вихідного сигналу: Чиста синусоїда
КПД: от 93%
Розмір: 295 х 120 х 70 мм
Вага: 2 кг
Функції:
-Розширена схема, з перевантаженням, перенапруженням, перегрівом, автоматичним захистом від короткого замикання, корпус з алюмінієвого сплаву, гарний, легкий, зручний і практичний.
-Шість видів інтелектуального захисту: захист від перевантаження, захист від перегрівання, захист від високої напруги, захист від низької напруги, захист від зворотного під'єднання, захист від короткого замикання
- Висока швидкість перетворення захисту від перевантаження: швидкість перетворення інвертора не залежить від часу роботи, може зробити максимізацію потужності довговічнішою, енергоощадною, безпечнішою.
- Інтелектуальне керування температурою вентилятора робить інвертор тихішим. За температури ≤ 45 °C вентилятор перестає працювати, за температури ≥ 45 °C вентилятор починає працювати
- Пристрій, схожий на зумер. Коли спрацьовує будь-який захист інвертора, інвертор негайно вимикає живлення, а навантаження переходить у режим захисту та схожий на користувачеві звуковим сигналом. Корпус з алюмінієвого сплаву, легка вага, гарна теплопровідність, може швидко знизити температуру компонентів, не впливає на тривалий час роботи.